کد خبر: ۶۲۴۶
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۵:۲۳
سید محسن فلاح با بیان اینکه ، مردم شرکت در انتخابات را به ساعت های پایانی اخذ رأی موکول نکنند ، عنوان نمود : لازم است مردم در انتخابات حتما مشارکت داشته باشند ، زیرا این انتخابات می تواند کشور را برای مدتها بیمه نماید و همبستگی ملی زمانی به وجود می آید که مشارکت حداکثری داشته باشیم.

بام میبد : سید محسن فلاح رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد؛ با عنوان اینکه از سه ماه پیش در تدارک کارهای مربوط به ستاد انتخابات در میبد بوده ایم ، افزود : همه عوامل ستاد انتخابات در کمیته های پشتیبانی ، اطلاع رسانی و تبلیغات ، امنیتی و آی تی برنامه ریزی های لازم را نمودند.

وی در ادامه بیان نمود : تفاوتی که در انتخابات این دوره نسبت به دوره های قبل وجود دارد طرح تمام مکانیزه شدن انتخابات در شهرستان است که خوشبختاته این طرح تا به حال با موفقیت روبرو بوده و مانور های لازم برای آموزش مردم در مساجد ، حسینیه ها ، مدارس و امامزاده ها برگزار شده است ، همچنین بحث مکانیزه شدن انتخابات ظرف دو هفته در مساجد بین دو نماز توسط فرمانداری اطلاع رسانی شده است .

رئیس ستاد انتخابات میبد افزود : در حال حاضر در ۸۷ شعبه که هشت شعبه آن جدید است ، انتخابات در حال برگزاری است . بخشهای بفروئیه و ندوشن نیز به طور مستقل انتخابات را برگزار می نمایند.

سید محسن فلاح با بیان اینکه ، مردم  شرکت در انتخابات را به ساعت های پایانی اخذ رأی موکول نکنند ، عنوان نمود : لازم است مردم در انتخابات حتما مشارکت داشته باشند ، زیرا این انتخابات می تواند کشور را برای مدتها بیمه نماید و همبستگی ملی زمانی به وجود می آید که مشارکت حداکثری داشته باشیم و هرچه مشارکت ما در انتخابات بیشتر باشد مشت بزرگی بر دهان یاوه گویان ابر قدرت هست .

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که این انتخابات به نحو احسن و با مشارکت حداکثری و با شعور هر چه بیشتر انجام گیرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: