کد خبر: ۶۲۰۳
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۱۵
به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید و به منظور تجلیل از دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر دانشگاه یزد، مراسمی با عنوان "جشن ایثار" در دانشگاه یزد برگزار شد.
 
دکتر محمدعلی سلمانی مروست مسئول ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه یزد ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد شهید گفت: این مراسم از سوی ستاد شاهد کانون ایثار و با همکاری بنیاد شهید و معاونت دانشجویی دانشگاه یزد برگزار شده است. 

وی با اشاره به تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه گفت: در این مراسم از ۴۴ دانشجوی برتر شاهد و ایثارگر در زمینه‌های علمی، پژوهشی و ممتاز تجلیل می‌شود. 

احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز با تبریک 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید گفت: از سال۱۳۸۳ روز تاسیس بنیاد شهید به نام روز شهید و ایثارگر نامگذاری شده است. 

وی افزود: در حال حاضر این علم و دانش است که حرف اول را میزند و دیگر جنگ و قدرت در کار نیست. وی توصیه کرد در کارهای خود برنامه ریزی درستی داشته باشید تا به اهداف خود برسید. 

وی تصریح کرد: خوشبختانه ۱۳ نفر از دانشجوبان جامعه ایثارگری استان جزء نخبگان هستند و شما نیز می‌توانید با تلاش زیاد به آنها بپیوندید. 

مسعود حسن آبادی دانشجوی نابینای کارشناسی ارشد رشته حقوق از دانشگاه تهران که حافظ کل قرآن کریم است نیز در این مراسم به ارائه عوامل موفقیت خود پرداخت و توکل برخدا، دعای پدر و مادر و تلاش و پشتکار را از جمله این عوامل دانست. 

در پایان مراسم از دانشجویان برتر تجلیل شد.منبع : www.yazd.ac.ir

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: